içinde ,

İyi Adamın 10 Günü (2023)

İyi Adamın 10 Günü (2023)
İyi Adamın 10 Günü (2023)

Son zamanların en iyi Türk filmi diyebilirim. Baştan sona sürekliyici hikayesi tabi ki es geçilemez.

Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği ve çok iyi iş çıkardığını söyleyebilirim. İyi Adamın 10 Günü, Mehmet Eroğlu’nun, İyi Adamın On Günü ile başlayıp Kötü Adamın On Günü ile devam eden ve Meraklı Adamın On Günü ile sona eren polisiye üçlemesinden uyarlanmış. Tabi ki başrol de kaliteli bir isim var, özel bir senaryo ekibi ve iyi bir yönetmen. Nejat İşler yaptığı işleri kalite imzasıyla her halükarda ortaya koyuyor.

Gelelim Filmin Konusuna

İyi Adamın 10 Günü (2023)

Tabi ki size spoiler vermeyeceğim ama birazcık hikayeye değinmek istiyorum. Sadık (Nejat İşler) hayatın tokatını yemiş mesleği bırakmış bir avukat, eski karısının ona attığı kazıkla hapise düşer ve çıktıktan sonrada karısı dahil her şeyini kaybeder. Eski karısıyla ortak arkadaşı olan Avukat Maide ona kayıp vakası ile ilgili bir iş verir ve macera başlar tüm iyi niyetiyle en kötülerin arasında kazananın o olmasını isteyeceksiniz!

İlk defa heyecanla bir Türk film izledim ve her saniyesine değdi. İyi adamın 10 günü (2023) bana kaliteli vaktin 2 saatini verdi. Kesinlikle izleyin!

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şahmaran

Şahmaran (2023-)