içinde ,

Netflixten Güzel Haber: Cem Yılmaz’dan Erşan Kuneri 2. sezon ve 6 yeni proje yolda

Netflix
Netflix

Geçtiğimiz dakikalarda Netflix’in yaptığı açıklamaya göre Cem Yılmaz ve Netflix ortaklığında Erşan Kuneri ikinci sezonu geliyor. Ayrıca Cem Yılmaz 6 yeni proje için de imza attı.

Netflix şüphesiz şu anda dünyada ve ülkemizde de en popüler film izleme platformlarından birisi ve yine Türkiye’nin en popüler isimlerinden biri olan Cem Yılmaz ile geçtiğimiz saatlerde önemli bir anlaşmaya imza attılar.

Erşan Kuneri 2. Sezon

Geçtiğimiz ay ilk sezonu yayınlanan Erşan Kuneri dizisinin ikinci sezonu geçtiğimiz saatlerde onaylandı. Ancak açıklamaya göre ikinci sezon 2023 yılında Netflix’te olacak. Ayrıca dizinin ilk sezonu da Netflix kütüphanesinde en çok izlenen yerli dizi olmuş durumda.

6 Yeni Proje Yolda

Cem Yılmaz ve Netflix’ten gelen tek güzel haber Erşan Kuneri ikinci sezonu değildi. Ayrıca her iki tarafın 6 farklı proje için anlaştığı da belirtildi. Yapılan resmi açıklama şu şekilde: “Yaratıcı dünyası, güçlü kalemi ve sınır tanımayan oyunculuğu ile Cem Yılmaz, Netflix ortaklığında içerisinde dizi, film ve stand-up projelerinin yer aldığı toplamda 6 projeye imza atacak.”

Projelerin sadece film ve dizi değil aynı zamanda stand-up da içeriyor olması gerçekten güzel bir haber. Umuyoruz ki Cem Yılmaz her zaman olduğu gibi yaratıcılığını konuşturur ve farklı içerikler izleriz.

Ne düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gibi

Gibi

Şahmaran

Şahmaran (2023-)