içinde ,

Stranger Things (2016-)

Yayımlandığı ilk günden itibaren kendi hayran kitlesini yaratan Netflix yapımı Stranger Things ekran başındaki izleyiciler için 1980’lerin gizemli atmosferine bir kapı aralıyor. Twin peaks ile x-files’ın harmanlanması ile yapmışlar, beğenerek izledim tavsiye ederim.

Stranger Things 4 ne zaman vizyona girecek ?

İki yıldan fazla bir süre sonra, nihayet – sonunda! – Stranger Things‘in Netflix’i tekrar ne zaman yayınlanacağını biliyoruz. Şey, bir nevi: Artık resmi olarak 2022’de geri döneceğini biliyoruz . Yeni bölümlerin ekranlarımıza gelmesi çok uzun sürdüğü aşikar. Ancak Hawkins’teki arkadaşlarımız bile koronavirüsü yenemedi ve pandemi dizinin üretim programını büyük ölçüde etkiledi.

 Oyuncu kadrosunun ve ekibin, son zamanlarda ne kadar emek harcadığını düşündüğünüzde, her zamankinden daha büyük ve daha iyi olması gerekir. En azından 4. Sezonun ne zaman yayınlanacağını biliyoruz. (Üretim Eylül 2020’de yeniden başladı ve o zamandan beri sürekli çalışıyorlar.) Henüz belirli bir çıkış tarihimiz olmasa da, Netflix‘in merakla beklenen sezonu Yılbaşı’nda gösterişli bir sürüm için bırakmasına şaşırmayacağız.

Bu gönderi güzel ve kolay başvuru formumuzla oluşturuldu. Yayınınızı oluşturun!

Ne düşünüyorsun?

Yazar OuuuZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Esaretin Bedeli (1994)

Into The Night (2020-)